Sale! Deska CAPITA Paradise 147

Tylko online

Deska CAPITA Paradise 147

Absolutna nowość! Absolutny hit! Propozycja Capity dla tych z pań, które szukają deski o delikatnym camberze, nastawionej na jazdę w każdych warunkach, również w puchu. Wyposażona w tytanowe podstawy insertów da radę w każdych warunkach...

CAPITA | Paradise
New
Capita
Dodaj do listy życzeń
koszt wysyłki: 0 PLN
1 689,00 zł
1 351,20 zł
-20%

CAPITA Paradise


147 cm


Absolutna nowość! Absolutny hit! Propozycja Capity dla tych z pań, które szukają deski o delikatnym camberze, nastawionej na jazdę w każdych warunkach, również w puchu. Wyposażona w tytanowe podstawy insertów da radę w każdych warunkach. Do tego najpiękniejsza grafika świata! Obok tej deski nie da się przejść czy przejechać tak po prostu. Zakochasz się w niej Ty i Twoje koleżanki. Długości od 143 do 149 cm.

• STYL JAZDY: FREERIDE/ALL MOUNTAIN

• SZEROKOŚĆ: STANDARD

• MOCOWANIE: STANDARDOWE

• KSZTAŁT DESKI: TWIN

• PROFIL DESKI: CAMBER

• FLEX: 5

• ŚLIZG: TŁOCZONY

Paradise to deska snowboardowa Capity, zaprojektowana jako odpowiednik modelu Outerspace Living dla kobiet - podobnie jak on, Paradise doskonale sprawdza się we freeride. Jest to bardzo stabilna deska, zapewniająca użytkowniczce świetny pop i duże wsparcie. Jednocześnie jest dość tolerancyjna i łatwa w prowadzeniu, a dzięki swojej konstrukcji (rocker-camber-rocker) pozwala na kontrolowane skręty i gładko sunie po świeżym puchu.

Przy wprowadzeniu najnowszych technologii Capita Snowboards zdecydowanie jest na samej górze Snowboardowej piramidy.

Freeride profile camber z delikatnie podniesionymi rocker'owym tail'em i nose'm, idealny do desek all-mountain

RFC SUSTAINABLE SELECT CORE™ - zrobiony z jednego rodzaju i kawałka topoli, od krawędzi do krawędzi, od nose'a do tail'a, bez słojów. Zapewnia jednolity flex i płynną jazdę.

SPECIAL BLEND FIBERGLASS - optymalna mieszanka włókna szklanego dwu-osiowo laminowana w połączeniu z dodatkami strukturalnych, w celu zwiększenia wydajności.

PLT TOPSHEET – najlżejszy laminat na rynku, doskonale prezentujący się, waga nie do osiągnięcia przez konkurencję.

XXX[TRUDED]™ BASE Ślizg tłoczony, w wysokim ciśnieniu i temperaturze posiada właściwości ślizgu spiekanego przy wytrzymałości tłoczonego. Świętnie sprawdzi się na trasie oraz przy zabawach w parku.

INLAID TITANAL STRUTS - tytanowe wstawki pod wiązaniami dla większego usztywnienia nogi i poprawy pracy deski od ślizgu do laminatu.

360 Degree Steel Edges - stalowe krawędzie.

4 x 2 Inserts - standardowy rozstawi insertów 4x2.

MADE IN AUSTRIA: Jako jedna z niewielu firm snowboardowych CAPITA posiada własną fabrykę, w której połączenie wykwalifikowanych pracowników i wysoce zaawansowanych maszyn sprawiają, że Capita to jedna z najlepszych desek na rynku ! Deska powstała w zupełnie nowej, otwartej w listopadzie 2015 roku fabryce, która jest najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną fabryką desek snowboardowych na świecie! The Mothership!

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Deska CAPITA Paradise 147

Deska CAPITA Paradise 147

Absolutna nowość! Absolutny hit! Propozycja Capity dla tych z pań, które szukają deski o delikatnym camberze, nastawionej na jazdę w każdych warunkach, również w puchu. Wyposażona w tytanowe podstawy insertów da radę w każdych warunkach...

Napisz opinię

Nie wymagana rejestracja!

Jeśli masz pytanie, i jeszcze nie zostało tutaj zadane, skorzystaj z poniższego formularza, aby zapytać, coś o tym produkcie.

Zapytaj o produkt

(opcjonalnie)
*

(Wymagane aby uzyskać odpowiedz)