buty snb  Jest 14 produktów.

Buty snowboardowe są bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego snowboardzisty. Zły dobór butów zmniejsza komfort jazdy, może nawet narazić nas na konsekwencje zdrowotne. Dobrze dobrane buty zwiększają kontrole nad deską snowboardową. Buty należy także dobierać pod kątem stylu jazdy oraz wielkości wiązań i deski. Większość butów składa się z buta wewnętrznego i zewnętrznego. But wewnętrzny to wkładka...

Buty snowboardowe są bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego snowboardzisty. Zły dobór butów zmniejsza komfort jazdy, może nawet narazić nas na konsekwencje zdrowotne. Dobrze dobrane buty zwiększają kontrole nad deską snowboardową. Buty należy także dobierać pod kątem stylu jazdy oraz wielkości wiązań i deski. Większość butów składa się z buta wewnętrznego i zewnętrznego. But wewnętrzny to wkładka termoformowalna odpowiedzialna za trzymanie pięty i kostki, stanowi także izolacje cieplną. But zewnętrzny wpływa na sztywność całych butów, powinien być nieprzemakalny i mieć antypoślizgowa podeszwę. Buty snowboardowe dzielą się na twarde i miękkie: Buty miękkie polecane dla początkujących, są elastyczne zapewniające stabilność stopom oraz kostkom. Dobrze dobrane umożliwią łatwe prowadzenie deski i nie sprawiają trudności przy chodzeniu. Buty twarde dla zaawansowanych snowboardowców, wymagane są do nich specjalne wiązania i twarda deska. Umożliwiają bardzo dobre prowadzenie deski. Buty twarde dobrze chronią staw skokowy, są także dość ciężkie i niewygodne do chodzenia.

Oferujemy buty damskie oraz męskie w różnorodnej kolorystyce i ciekawym designie gwarantujące dobrą wytrzymałość i bezpieczną jazdę prosto od najbardziej cenionych snowboardowych marek tj. Vans, Nike, 32 i innych. Dostępne w naszym sklepie buty snowboardowe sprawdzają się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych snowboardzistów. Nasz sklep gwarantuje wysoką jakość w najlepszej cenie - są to różnorodne modele, z których każdy wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, wygodą, oraz niepowtarzalnym stylem, który pozwoli nam wyróżnić się na każdym stoku czy snowparku. Dobrze wiemy jak ważne jest poczucie komfortu, bezpieczeńswa i pewnosci siebie podczas jazdy dlatego doradzimy przy wyborze odpowiednich butów snowboardowych Ciepłe i eleganckie, w pełni przystosowane do ekstremalnie niskich temperatur oraz do różnych desek.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu BoardRoom.

Więcej